محدودیت مسئولیت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران

عمومی

شرایط استفاده از محتوای سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران

اجازه استفاده از محتوای سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران

استفاده از سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران به متزله قبول و رعایت شرایط زیر از جانب شما است و شرایط زیر با نخستین استفاده شما از سایت بلافاصله قابل اجرا می‌شود.
با ارائه هر گونه اطلاعات، شامل متن، تصویر، طرح، ویدیو یا صدا به سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران، شما موافقت می‌کنید که حق استفاده از آن را به صورت رایگان به سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران بدهید و سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران حق خواهد داشت به هر صورتی که بخواهد (از جمله با تغییر و تنظیم آن به دلایل عملیاتی یا ویرایشی) از آن استفاده کند. در شرایط ویژه، سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران ممکن است محتوای ارائه شده توسط شما را با نهادهای ثالث مورد اعتماد به اشتراک بگذارد.
حق نشر در محتوای ارائه شده توسط شما، نزد شما باقی می‌ماند و این اجازه انحصاری نیست بنا بر این شما می‌توانید همچنان از محتوایی که به سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران فرستاده اید، به هر صورتی که بخواهید استفاده کنید از جمله اینکه به دیگران اجازه دهید از آن استفاده کنند.
به منظور اینکه سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران قادر به استفاده از محتوای ارسالی شما باشد، شما تأیید می‌کنید که آنچه می‌فرستید، کار خود شماست، افتراآمیز و کذب نیست و بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران نمی‌باشد. همچنین تأیید می کنید که شما دارای اجازه واگذاری حق استفاده از آن به صورتی که در بالا آمده به سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران هستید.
اگر پرسش یا ابهامی درباره ارائه محتوا برای سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران دارید، لطفاً سؤال خود را از طریق بخش «بازخورد» با مدیران سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران در میان بگذارید.
برای استفاده از بعضی بخش‌های سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران مانند دریافت فهرست قیمت محصولات، بلاگ، بحث‌ها و...، ممکن است ثبت نام لازم باشد. همچنین، شما می‌توانید به طور داوطلبانه نام خود را در سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران ثبت کنید تا از خدمات و تسهیلات آتی بهره‌مند شوید. در این موارد هر گونه اطلاعات شخصی که در سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران وارد می کنید، طبق سیاست سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران در زمینه حفظ حریم شخصی، جمع آوری، نگهداری و استفاده خواهد شد.
۲. حساب شما در سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران
اگر فردی به منظور اخلال در وب‌سایت اقدام به ایجاد و ثبت حساب‌های متعدد بکند، ممکن است همه حساب او لغو شوند.
اگر در سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران ثبت نام می‌کنید، باید نشانی ایمیل معتبری وارد کنید که از آن به طور مرتب استفاده می‌کنید، چرا که سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران ایمیل‌هایی به آن ارسال خواهد کرد و گاهی برای فعال سازی ارائه نرخی از خدمات هود، در انتظار پاسخ و تأیید شما از طریق همان ایمیل خواهد بود. حساب‌هایی که با ایمیل اشخاص دیگر یا با ایمیلی‌های موقتی باز می‌شود، ممکن است بدون اخطار قبلی، لغو شوند.
مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران این حق را برای خود قائل است که حساب کاربرانی را که به خاطر داشتن چند حساب، از سایت‌های پراکسی استفاده می‌کنند یا به هر صورت در ارائه خدمات ما، ایجاد اخلال کنند، ببندد.
۳. امنیت:
توصیه می‌کنیم که اطلاعات شخصی درباره خود یا هر کس دیگر را در انجمن‌های بلاگ مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران فاش نکنید.
۴. شرایط حقوقی:
نباید موارد افترا‌آمیز، کذب یا غیرقانونی در انجمن‌های سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران بگذارید. این موارد می‌تواند شامل متن، گرافیک، ویدیو، برنامه یا صدا باشد.
ارسال مطلب، عکس، صدا یا تصویر برای انجمن‌های سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران به قصد انجام یک عمل غیرقانونی یا تبلیغ برای خود یا دیگران اکیداً ممنوع است.
شما موافقت می کنید که در انجمن‌های سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران تنها مواردی را که محصول فکر و نظر شخصی خودتان است یا نقل قول از اشخاص ثالث (با ذکر منبع) به اشتراک بگذارید یا بفرستید. شما نباید حقوق مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران یا نهادهای ثالث را نقض کنید یا اینکه مرتکب سرقت علمی یا ادبی شوید. این حقوق شامل، حق نشر، نشانه‌های تجاری، اسرار تجاری، حریم خصوصی، تبلیغات یا حقوق شخصی یا مالکیتی می‌شود.
۵. در صورت نقض شدن این مقررات توسط شما:
هنگام شرکت در انجمن‌های سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران در صورت نقض این مقررات (یا مقررات مربوطه دیگر)، ممکن است ایمیل یا پیامی از ما دریافت کنید مبنی بر اینکه چرا نظر شما رد یا ویرایش شده است. این ایمیل شامل هشداری است که ادامه نقض قوانین منجر به لغو حساب شما خواهد شد.
این اقدام ممکن است شامل تعلیق موقت یا دائم شما از شرکت در انجمن‌های سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران باشد.
اگر شما موارد توهین آمیز یا نامناسب برای سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران بفرستید یا در انجمن‌های سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران به اشتراک بگذارید، و یا در سرویس‌های سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران ایجاد اخلال کنید و مدیریت سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران این اقدامات را جدی تشخیص دهد یا اینکه این اقدامات تکرار شود، سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران این حق را خواهد داشت که از اطلاعات موجود درباره شما استفاده کند تا اقدامات مذکور را متوقف سازد. این امر شامل مطلع ساختن نهادهای ثالث مانند کارفرمای شما، مدرسه یا دانشگاه یا شرکتی که شما از آنجا ایمیل گرفته‌اید یا ارسال کرده‌اید باشد یا در صورت لزوم منجر به معرفی و شکایت به نهادهای نظارتی و قانونی گردد .
سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران حق خود می‌داند تا هر گونه مورد فرستاده شده را حذف کند یا برای بستن حساب خاصی اقدام نماید.

محدودیت مسئولیت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران

بعضی از محتواهایی که در انجمن‌های سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران منتشر می‌شود توسط کاربران سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران فرستاده شده است. اظهارنظرهایی که در این انجمن‌ها ابراز می‌شود متعلق به این کاربران است، و مربوط به سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران یا شرکت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران نمی‌باشد و در غیر این صورت، به روشنی و به طور واضح ذکر خواهد شد. نه سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران و نه شرکت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران مسئولیتی در قبال محتوایی که توسط کاربران در انجمن‌های سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران یا هر سایت دیگر قابل دسترسی از طریق سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران نصب می‌شود، ندارند. هر لینکی به سایت‌های دیگر از سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران نشانه تأیید محتوای آن توسط ما نیست و مسئولیت صحت و سقم محتوای سایتهای بیرونی با خود این سایت‌ها و مسئولیت استفاده از آن سایت‌ها با خود شما خواهد بود.
محتوای سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران از جمله اطلاعات موجود در آن، اسامی، عکس‌ها، لوگوها و نمادهای مربوط به سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران یا شرکت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران، محصولات و خدمات آنها (یا نهادهای ثالث) در شکل موجود و به همان صورتی که هست، عرضه می‌شود. به این معنی که سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران هیچ مسئولیتی را ازجمله مسئولیت تلویحی در مورد (برخورداری از) کیفیت رضایتبخش، مناسب بودن برای منظور خاص، نقض نکردن حقوق چاپ و نشر، هماهنگ بودن، امنیت و صحت اطلاعات عرضه شده. 
سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران نمی‌تواند به‌روز بودن، کامل بودن یا عملکرد وبسایت یا محتوای آن را تضمین کند. در حالی که گردانندگان سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران بیشترین تلاش خود را برای صحیح بودن محتوا در هنگام انتشار به کار می‌بندند، مسئولیتی را در مورد اشتباهات احتمالی، حذف شدن یا اشتباهات موجود در وبسایت نمی‌پذیرد.
سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران و شرکت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران مسئول زیان‌ها و خسارت‌های زیر نخواهند بود (فرقی نمی‌کند این خسارت‌ها یا زیان‌ها پیش‌بینی شده، قابل پیش‌بینی، شناخته شده و غیره باشد): الف. از دست رفتن اطلاعات، ب. از دست رفتن درآمد یا سود مورد انتظار، پ. از دست رفتن کسب و کار، ت. از دست رفتن فرصت‌ها، ث. از دست رفتن یا آسیب دیدن حسن شهرت و آبرو، ج. زیان‌هایی که متوجه نهادهای ثالث می‌شود، چ. هر خسارتی- صرفنظر از شکل و حالت آن - که در نتیجه استفاده از سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران روی دهد، چه غیرمستقیم، چه به صورت پیامدی یا غیرمستقیم، چه به صورت خاص.
سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران و شرکت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران، تضمین نمی‌کنند که عملکرد سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران به صورت مداوم یا به دور از خطا باشد، یا اینکه همه اشکالات برطرف شود یا اینکه سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران یا کامپیوتر سرویس دهنده (سرور) به دور از ویروس و اشکال باشد. این مسئولیت شماست که اقدامات لازم مانند ویروس‌یابی را انجام دهید تا نسبت به دقت اطلاعات داده شده و گرفته شده مطمئن شوید.

عمومی

تاخیر در ایفای حق یا عدم اجرای حق سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران که در این شرایط ذکر شده به معنی سلب شدن آن حق از سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران یا صرف نظر کردن از آن حق نیست.
استفاده از سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران تحت شرایط و مقررات جمهوری اسلامی ایران و باید طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران تفسیر و تعبیر شود. این مقررات تحت داوری دادگاه‌های جمهوری اسلامی ایران قابل اجراست.

شرایط استفاده از محتوای سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران

سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران شما را به استفاده از محتوای خود بر روی وب‌سایت شخصی خود با رعایت شرایط زیر تشویق می‌کند:
استفاده تنها برای وب‌سایت شخصی خودتان باشد.
از اطلاعات به همان صورتی که در سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران قرار داده شده استفاده کنید و تصویر یا صدا را ویرایش نکنید.
از استفاده از این فایلها بر روی سایت‌هایی که مطالب غیرقانونی و یا توهین‌آمیز منتشر می‌کنند خودداری کنید.
منبع محتوای استفاده شده را در مکان مناسبی که قابل دیدن برای مخاطبین شما باشد، ذکر کنید.
سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران حق حذف کردن هرگونه محتوا را از صفحات سایت بدون اطلاع قبلی برا خود محفوظ می‌داند.
استفاده از مطالب سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران بر روی وب سایت شما، نشانه تأیید و قبول محتوای سایت شما نیست.

اجازه استفاده از محتوای سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران

۱. اجازه رسمی
۱.۱. به شرط رعایت از شرایط استفاده، سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران به شما اجازه غیر انحصاری برای نمایش محتوای سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران را بر روی سایت خود می‌دهد. شما اجازه کپی کردن یا انتشار مجدد محتوای سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران را ندارید.
۱.۲. تمامی حقوق از جمله حقوق معنوی مطالب محفوظ و متعلق به سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران باقی می‌ماند.
۱.۳. این اجازه رسمی شامل استفاده از لوگو مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران یا هر نشانه تجاری متعلق به شرکت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران و نمایندگان گارانتی مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران نمی‌شود.
۱.۴. شما اجازه ویرایش، تغییر و یا افزودن به مطالب سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران را به هر نحوی ندارید و نباید مطالب سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران را بدون ذکر دقیق و روشن منبع، با دیگر مطالب ادغام کنید.
۱.۵. نباید هر گونه حمایت یا تأیید مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران بر سایت شما یا هر موجودیت، محصول، مطلب یا هر نظر غیر برتبط با مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران یا موجود در سایت خود القاء کنید. همینطور نباید ادعا کنید که ارتباط انحصاری با سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران دارید و یا اجازه انحصاری هر یک از مطالب سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران را واگذار کنید.
۱.۶. شما اجازه استفاده از مطالب سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران را به نحوی که باعث خدشه دار شدن شهرت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران شود و یا سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران یا شرکت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران را دچار ضرری کند ندارید.
۱.۷. شما می پذیرید و تأیید می کنید که سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران اجازه انحصاری برای ویرایش کلیه مطالب سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران در هر زمانی را دارد و ممکن است به صلاحدید خود هر مطلبی را تغییر دهد یا حذف نماید.
۱.۸. سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران باید همانطور که توسط شرکت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران ارائه شده است استفاده شود و نباید به هر نحوی تغییر، ویرایش یا مهندسی معکوس شود.
۲. تعهدات و گارانتی
۲.۱. مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران تلاش قابل ملاحظه‌ای انجام داده است تا مطمئن شود که سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران و هر کد نرم‌افزاری مرتبط با آن خطا، ویروس یا اشکالی نداشته باشد، هر چند مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران تضمینی در این زمینه نمی‌کند. شما با صلاحدید و قبول خطر احتمالی از سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران استفاده می‌کنید و توصیه می‌کنیم تمامی احتیاط‌های لازم را در نظر بگیرید تا از رایانه خود در مقابل آلوده شدن به ویروس محافظت کنید.
۲.۲. سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران مسؤولیتی در برابر هر گونه ضرر یا از دست دادن اطلاعات که ناشی یا مرتبط به استفاده از سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران یا محتویات سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران باشد نمی‌پذیرد.
۳. قطع سرویس
۳.۱. سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران اختیار دارد تمام یا هر کدام از مطالب سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران و یا دسترسی شما به سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران و محتوای سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران را در هر زمانی بسته به نظر خود بدون هیچ تعهدی محدود، قطع یا حذف کند.
۴. موارد عمومی
۴.۱. شما مجاز نیستید که هر یک یا تمام حقوق و یا الزامات خود را تحت شرایط استفاده استاندارد به شخص ثالثی منتقل کنید و یا در آن تغییری ایجاد کنید.
۴.۲. لازم است این قرارداد با توجه به قوانین جمهوری اسلامی ایران ترجمه و تفسیر شود و با توجه به قضاوت دادگاه های جمهوری اسلامی ایران داوری شود.
۴.۳. هر گونه کوتاهی یا تأخیر توسط سایت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های همکار صنایع گلدیران در احیای حقوق خود بنا بر شرایط استفاده استاندارد نباید به معنای صرف نظر از این حقوق تلقی شود.