دسترسی سریع به مجموعه آزمایشگاه

شرکت صنایع گلدیران برای هفتمین سال متوالی موفق به دریافت تندیس قهرمان صنعت شد

جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران به‌ صورت سالانه و با هدف معرفی برترین و موفق‌ترین شرکت‌های داخلی برگزار می‌‌شود. امسال نیز سیزدهمین دوره این جشنواره در محل مرکز همایشهای صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران با حضور جناب آقای دکتر شریعتمداری، وزیر محترم صنعت، معدن و تحارت، جناب آقای مهندس سید حسین هاشمی، قائم‌ مقام محترم وزیر کشور و معاون محترم وزیر ورزش، جناب آقای دکنر داورزنی ، جمعی از صنعتگران و جمعی دیگر از مقامات کشور و نمایندگان مجلس برگزار شد و در این مراسم از جناب آقای مهندس علیرضا خزاعی بعنوان مدیریت شرکت صنایع گلدیران به پاس بیش از 30 سال تجربه و تخصص حرفه ای در توسعه صنعتی و اقتصادی و پیشتازی در حوزه مدیریت تولید و صنعت لوازم خانگی و صوتی، تصویری و نیز به عنوان تولید کننده نمونه در بهمن ماه سال 96 تقدیر بعمل آمد و تندیس و لوح جشنواره قهرمان صنعت توسط مقامات عالی حاضر در مراسم به ایشان تقدیم شد.

احترام به صنعتگران و ثروت آفرینان کشور، تلاش برای توسعه فرهنگ برندسازی، ایجاد بستر مناسب برای توسعه فرهنگ ساخت داخلی و صادرات کالاها با برند ایرانی، افزایش سهم و نقش بخش خصوصی در فعالیت‌های بخش صنعت، معدن و تجارت و افزایش ظرفیت‌های رقابت‌پذیری صنعت کشور از جمله اهداف سیزدهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران محسوب می‌شود. 
شرکت صنایع گلدیران بعنوان یکی از ثروت‌آفرینان و برترین برند‌های کشور همیشه اولویت خود را براساس توسعه فرهنگ ساخت داخلی گذاشته و در راستای نهادینه سازی تولید و انتقال فناوری روز دنیا به کشور تلاش کرده است. این فناوری‌ها همیشه مبتنی بر تامین سلیقه ایرانی بوده و شرکت صنایع گلدیران همیشه تلاش کرده است تا در قالب تولید محصولاتی با بالاترین کیفیت و زیباترین طراحی به نیاز مصرف کننده ایرانی پاسخ دهد. بعلاوه بهره گیری از نیروهای جوان، تحصیلکرده و خوش فکر ایرانی، توسعه سهم بازار داخلی و صادراتی و تامین زیرساخت های لازم برای اشتغال‌زایی از هدف‌های شرکت صنایع  گلدیران است که دریافت تندیس قهرمان صنعت گواهی بر ثمربخشی آن محسوب می‌شود.
شرکت صنایع گلدیران بخاطر کمک به پیشبرد اهداف نظام در زمینه توسعه اشتغال مناطق کم برخوردار، مجموعه های تولیدی خود را در اینگونه استان‌ها قرار داده و اکنون نیز روند سرمایه گذاری‌ها توسط گلدیران جهت توسعه تولید داخل در دو استان کرمان و قزوین همچنان تداوم دارد. تمامی سرمایه گذاری‌های  ریالی توسط  شرکت صنایع گلدیران  و سرمایگزاری ارزی توسط LG Electronics صورت گرفته است.

همچنین شرکت گلدیران در زمینه کیفیت نیز به خوبی توانسته به جایگاه ویژه‌ای در بین صنایع ایرانی دست پیدا کند. مدیریت نوین این شرکت به مفاهیمی چون رضایتمندی مشتری، رقابت پذیری، تولید پایدار و سرآمد توجه دارد همین امر باعث شده تا شرکت صنایع با تلاش برای تولید محصولات دارای فناوری روز دنیا و پیشرو در تامین انتظارات مشتری موفق به دریافت نشان وتندیس کیفیت برتر شود.
لازم به ذکر است که شرکت صنایع گلدیران اقدامات موثری را در زمینه ایجاد آزمایشگاه‌های تست عملکرد و برچسب انرژِی برای محصولات مختلف نظیر تلویزیون، یخچال فریزر، لباسشویی اتوماتیک و جاروبرقی با همکاری سازمان استاندارد ایران انجام داده و به عنوان مرکز تحقیقات و آزمایشگاه‌های همکار سازمان استاندارد ایران معرفی گردیده است که این افتخار بزرگی برای مجموعه گلدیران می‌باشد.
مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگا‌های همکار استاندارد شرکت صنایع گلدیران، فعالیت خود را از سال 1390در بخش برق و الکترونیک و با راه اندازی آزمایشگاه تلویزیون دیجیتال با هدف ارائه خدمات آزمایشگاهی در زمینه عملکرد و گیرندگی سیگنالی تلویزیونی و گیرنده‌های دیجیتال با کاربری سیستم DVB-T و DVB-T2 آغاز نموده است. هممچنین آزمایشگاه تعیین مصرف و برچسب انرژی تلویزیون صنایع گلدیران آمادگی انجام تمامی آزمون ها و صدور نتیجه بر اساس استاندارد ملی INSO 16495 را برای انواع تلویزیون را دارد. این شرکت توانسته با مدیریت حرفه‌ای، پرسنل آموزش دیده و بهره بردن از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا جایگاه ویژه و مورد تحسین صاحب نظران در عرصه تولید کشور به دست آورد.
از جمله افتخارات دیگر صنایع گلدیران می‌توان به دریافت لوح ها و تندیس‌های  نقره‌ای و طلایی در همایش سالیانه حمایت از حقوق مصرف کنندگان از سال 91 تا 96 می باشد.