دسترسی سریع به مجموعه آزمایشگاه

حضور شرکت صنایع گلدیران در سیزدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه سازمان صدا و سیما

سیزدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه بی تردید دی‌ماه امسال موسم تجلی توانمندی و عزم و اراده‌ی متخصصان فنی رسانه ملی در نمایش هرچه با شکوه‌تر فعل ما می توانیم و با شعار " همگرایی رسانه ای، رسانه‌های ترکیبی" در سیزدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه بود. سیزدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه در روزهای28 و 29دی‌ماه 1395در مرکز همایش های سازمان صدا و سیما و با حضور مدیران ارشد و اهالی رسانه برگزار شد. معاونت توسعه و فناوری رسانه که برگزاری 12 اجلاس پیشین در سال‌های گذشته را در تجربه کاری خود به ثبت رسانده است بر آن است تا با برگزاری موفق اجلاسی دیگر گامی در راه نمایش استعدادهای فنی همکاران در سراسر کشور برداشته و در راه بهره برداری حداکثری از ظرفیت‌های رسانه ای کشور تلاش دوچندان نماید.

حضور شرکت صنایع گلدیران در سیزدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه سازمان صدا و سیما، در دو حوزه فناوری HDR و تلویزیون های هوشمند بسیار مورد توجه شرکت کنندگان و مدیران سازمان صداو سیما قرار گرفت.

 بازدید دکتر علی عسگری، رئیس رسانه ملی، دکتر علیدادی معاون توسعه و فناوری رسانه و دکتر بهروزی مدیرکل تحقیقات و جهادخودکفایی سازمان صداو سیما از نمایشگاه خودکفایی صنعت رسانه ، رسانه های نوین و فناوری های نوین سیزدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه(روز اختتامیه)-غرفه صنایع گلدیران