دسترسی سریع به مجموعه آزمایشگاه

حضور مرکز تحقیقات و آزمایشگاه های شرکت صنایع گلدیران در دومین نمایشگاه پژوهش و فناوری صنعت، معدن وتجارت

دومین نمایشگاه پژوهش و فناوری صنعت، معدن وتجارت همزمان با هفته پژوهش و جشنواره پژوهش و فناوری صنعت ومعدن از 25 لغایت 28 آذرماه 1395 با همکاری انجمن مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن برگزارشد و شرکت صنایع گلدیران با محوریت مرکز تحقیقات و مجموعه آزمایشگاه های خود در این رویداد شرکت نمود.
این نمایشگاه با حضور وزیر محترم علوم، تحقيقات و فناوري دكتر محمد  فرهادی افتتاح شد. وی اشاره کرد:  توجه به امر پژوهش نسبت به قبل افزایش یافته است  و  خوشبختانه از نظر پژوهشی در سال های اخیر توسعه کمّی و کیفی خوبی داشته ايم.
 

دكتر فرهادي  با اشاره به امضاي موافقت نامه اجرای دوره های کارآموزی در صنعت ميان وزارت علوم،تحقيقات و فناوري و وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: حضور دانشجويان در واحدهاي صنعتي با جديت بيشتري دنبال خواهد شد و در كنار آموزش، تربيت علمي و فرهنگي دانشجويان شاهد مهارت آموزي آنان نيز خواهيم بود.
بازدید مقامات از جمله دکتر محمود واعظی وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات از غرفه شرکت صنایع گلدیران صورت پذیرفت و ایشان در جریان فعالیت های تولیدی و دستاورد های تحقیقاتی و رویکردهای توسعه و انتقال فناوری قرار گرفتند.

همچنین وی با تاکید بر حمایت از بخش خصوصی، تولید ملی وشرکت های دانش بنیان گفت: اطمینان دارم که محصولات بومی ماندگار بوده و با قیمت پایین تری به بازار عرضه خواهد شد.
گفتنی است دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم ، دکتر نصرالله جهانگرد معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، دکتر جلال بختیاری دبیر ستاد ملی پژوهش و فناوری و مدیرکل حمایت و پشتیبانی وزارت علوم و دکتر مجید متقی طلب  دبیر هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای  پژوهش و فناوری و فن بازار دکتر واعظی را در این بازدید همراهی می کردند.
همچنین دکتر رمضانعلی صادق‌زاده، معاونت محترم آموزش، پژوهش و فناوری از دستاورد های شرکت صنایع گلدیران بازدید و ابراز امیدواری نسبت به توسعه فضای R&D در شرکت های تولید کننده نمود.

دیگر بازدید کنندگان از غرفه شرکت صنایع گلدیران میتوان به دکتر وحید شریعتمداری، مدیرکل محترم امور بین الملل پارک های علم و فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری، دکتر امیرحسین میر محمد صادقی معاون مدیرکل دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات، مهندس رضا فرج تبار کارشناس معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت، مهندس خاکسار مدیر کل محترم مدیر کل دفتر نظارت بر سرویس‌های رادیویی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادئویی، مدیران پارک های فناوری کشور و نمایندگان دانشگاه ها و بنگاه های صنعتی و اقشار مختلف بخش های صنعت و علم و فناوری و خیل مردم علاقه مند اشاره نمود.

این نمایشگاه فرصت مناسبی را در اختیار دانشگاهها، مؤسسات دانش بنیان، بنگاههای دارای واحد R&D ، تولیدکنندگان، صنعتگران، تجار، بانکها و موسسات اعتباری و کلیه دست اندرکاران مرتبط با موضوع نمایشگاه قرار می دهد تا ضمن ارائه آخرین دستاوردهای علمی و فناوری با توانمندی ها و جدیدترین فناوری های داخلی آشنا، موجبات ارتقاء دانش فنی داخلی را فراهم و همزمان بازاریابی برای محصولات تولیدی و جلب سرمایه گذار را فراهم نمایند.